לקוחות מספרות

מיכל. ר- רמת השרון

שמריתי היקרה!

 

רציתי לכתוב עלייך המלצה קצרה, אז חשבתי שהכי טוב שאספר קצת על התהליך שעברתי אצלך...

למה התחלתי? כי החברות מהכדורשת שראו אותי כל הזמן חסרת אנרגיות, מצוברחת מהגוף, דחפו אותי כל הזמן...

 ״לכי לשמרית, רק פגישה אחת ותראי, אין לך מה להפסיד״...

 אז באתי. לא ידעתי לאן אני נכנסת. פגישה ראשונה כל מה שאני זוכרת שעבר לי בראש ״רק שהיא לא תרגיש שאני חושבת שכל מה שהיא מייצגת זה חרטה אחד גדול״ (כי לא האמנתי שמשהו באמת יעזור לי ...היום אני מכורה, בצד שלך לגמרי...) על התהליך: תהליך כיפי! הדרגתי! שלא הרגשתי איך אני נסחפת, בלי שבכלל(!) התכוונתי, בלי לשים לב עברה לה חצי שנה. כל הזמן שואלים אותי ״אבל את רעבה??״, לא מבינים בכלל!! זו לא דיאטה! לימדת אותי מה להכניס לגוף, ״שטיפת מוח״ קלה , פשוט אין לי מילים אחרות להסביר את התהליך שעברתי. התוצאות: מהר מאוד בתהליך * תופעות פיזיות שהכרתי והפריעו לי, פשוט התפוגגו כלא היו, * האנרגיות והחיוניות חזרו לחיי, חזרתי להיות הבולדוזר שכולם מכירים, אני קורנת ומאושרת * ובתור בונוס כמה קילוגרמים בודדים התאדו.

אז שמריתי, לא יודעת איך להודות לך! לא יודעת איך להודות לחברות שאמרו ״רק פגישה אחת״... ואני מאחלת לכל אישה בגילי שלא מרוצה מהמצב הפיזי, מרגישה תקיעות וחוסר אנרגיה, שתעבור איתך את התהליך שאני עברתי אתך. כי את אישה מדהימה, וקואצרית מחוננת! איפה הלינק לדף המעריצים שלך?? מיכל

עדי. כפר סבא

"..נהניתי מהבילוי בחנות טבע, מסדנת הבישול וחיטוט במטבח שלך , את אשת השנה והחיים שלי!                              הפגישות היו אישיות ונפלאות, מעשירות ומעניינות הרגשתי בטוחה שאת באמת נותנת מענה 24/7 לכל דבר ושאת תמיד מלאת נכונות ורעיונות.

שמרית, את מתאפיינת בשילוב של מקצוענות ורגישות המצויים בך במינון שהוא נדיר. היכולת לנהל שיחה מקצועית ועניינית, ויחד עם זאת להיות אמפתית, חמה, חברה אמיתית ומחזקת כשאף היבט לא גורע מהשני - היא יכולת נדירה.

הפכת עבורי משמעותית במובנים רבים והחשוב שבהם הוא היותך סוג של "מצפן". קול שמתקיים בתוכי מחוץ לפגישות, בחיים האמיתיים, וממשיך לתמוך כל הזמן. אני מאחלת לעצמי לדעת לשמר את הקול שלך, שמרית, בתוכי.                  קיבלתי ממך מתנה אינטימית ואמיתית ועל כך כל התודה שבעולם."

הלן.ר - שדה בוקר

"שמרית יקרה

התהליך שעברתי איתך היה עונג צרוף. הדיוק, הקצב האיטי, החיבור לפרטי היומיום שלי ושל המשפחה שלי, הפשטות בכל שלב של השינוי וההכנה הפשוטה בפועל וכן, גם גיליתי אותך מחדש, (כבר לא בנות 16 ) את ככ מלאת נתינה כנות ומסירות לשליחות שלך ומחוברת לשמחת חיים ולאדמה.

תהליך שינויי התזונה שעברתי איתך היה לא פחות ממשנה חיים. לאחר שהצלחתי להיגמל מהמזון הלא נצרך, סוכר בעיקר, הרגשתי מלאת אנרגיה אמיתית וזמינה, בהירות מחשבה, פחות משקל אבל זה לא היה הדבר המשמעותי מבחינתי. יותר הידיעה שאני נותנת לגוף שלי את ההזנה שהוא באמת מבקש.

כמי שעוסקת בנפש כמקצוע, התהליך איתך חיזק לי את הידיעה שכשמוותרים על מה שלא נצרך לגוף מתאפשר ויתור על דפוסי חשיבה ודפוסים רגשיים שאינם נצרכים לחיים לנפש. (זה נכון שהרבה פעמים צריך לוותר על דפוס חשיבה על מנת בכלל להתחיל את התהליך אבל אני פשוט היתי זקוקה להכוונה נכונה וקיבלתי אותה ממך.) עצם העשייה סביב התזונה. ניקוי המיותר לגוף בהתמדה אבל לא בקיצוניות בכלל, ניקה גם הרבה ג'אנק פוד מהראש והתודעה שלי ובכך אפשר עוד יותר חיבור ללב ולנשמה כמובן.

וברור שאני חוזרת מדי פעם לדפוסים ישנים אבל בהחלט יש לי עכשיו את הכלים הפרקטיים לחזור אל הדרך מתי שמתעורר בי הרצון.  תודה. הלן רול"

 

יעל. כפר סבא

"..ואוו עברתי המון שינויים.. כמות ירקות ופירות גדלה משמעותית, התפריט שלי מכיל הרבה יותר אגוזים ושקדים, המעטתי בבשר וחלב, צורכת רק דגנים מלאים, ביצים אורגניות, חומרי גלם במטבח השתנו לגמרי, התחברתי לתחושות שהמזון עושה לי בגוף, עיכול מהיר יותר, כבר לא נהנית ממזון שאינו טבעי, הורדתי בכמויות המזון. זוללת ירקות כמו חטיפים, למדתי להסתכל על מזון בסופר ולקרוא רכיבים. יותר פתוחה לנסות מאכלים חדשים, פחות מפחדת מהמטבח, פתיחות של בעלי ושל הילדים לשינוי.."

טלי . כפר סבא

"..שמרית מקשיבה, מכילה, תומכת, מדריכה ומייעצת.  נהדרת!.."

ליטל. כפר סבא

"..אז נתחיל בהישג הגדול מכולם שהפסקתי לעשן זהו יעד שהצבתי לעצמי בתחילת התכנית ועמדתי בו, התכנית והמפגשים מאד עזרו בעצם בלעדיהם זה לא היה אפשרי...המפגשים העניקו הרבה כוח... גם ברמה הפרקטית - מציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה כמעט, וגם ברמה המנטלית.

הכתוב באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ תזונתי או רפואי ואין בנאמר בו אלא בגדר המלצה בלבד​

3253 Surmont Drive.

Lafayette, CA, 94549

USA

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Pinterest Icon

925-878-2963