להיות גאה בעצמי

אני גאה!

אני גאה שלמדתי אצל ד"ר יוסף גיל שחר במרכז לרפואת הרמב"ם! אני גאה ששעות רבות ישבתי מול האיש החכם, הצנוע הישר הזה וספגתי ממנו כמה שיכולתי. אני גאה שלמדתי במכון לתזונה אינטגרטיבית בניו יורק, כי בזכות הבית ספר הזה, היה לי כוח ועוצמות נפש לעמוד על שלי גם שהגלים הכו בי בחוזקה ולעשות את השינוי התזונתי במוסדות החינוך בעיר כפר סבא. אני גאה ליישם את מה שספגתי משני המקומות בהם למדתי עם המשפחה שלי ועם לקוחות רבים שלי המשפרים את בריאותם מיום ליום.

אני גאה להיות בשורה אחת עם רופאים ומטפלים בעלי שם בישראל שקיבלו מעמותת עתיד מכתבי אזהרה חמורים.

לפני 4 שנים בערך, גם בתיבת הדואר שלי נחת כזה מכתב. במכתב הוזהרתי שלא להתחזות בתואר "תזונאית" למרות שמעולם לא עשיתי זאת וגם לא הייתה לי ולא תהיה לי כוונה להיות דיאטנית או תזונאית. אז למה קיבלתי מכתב אזהרה מעמותת עתיד? אומר לכם למה, כי השם שלי עלה יותר מדי לכותרות, כמישהי שיזמה והובילה מהפכה של תזונה בעיר שלמה. אני גאה לומר שזו אני. כמובן שלא עשיתי זאת לבד אלא ביחד עם צוות גדול ומקצועי , אבל זה התחיל ממני ואני היום גאה לומר זאת בקול רם בלי להתבייש או להיות נבוכה.

לעמותת עתיד כנראה היה פחות חשוב יוזמות שמובילות לבריאות הציבור ויותר חשוב להם לשמור על הגילדה שלהם ולנכס לעצמם שינויים תזונתיים בקהילה בסדר גודל כזה.

אני גאה שבמשך שנה וחצי התנדבתי על חשבון הזמן הפרטי שלי כדי לגרום לזה לקרות ולהזיז הרים כדי שהילדה שלי וכל החברים שלה בעיר יפסיקו לאכול שומן טראנס, אוכל מעובד וסוכרים בגני הילדים.

אני גאה לומר שלא פחדתי והשמעתי את קולי איפה שרק יכולתי גם אם זה חזר אלי כבומרנג ופגע לי בבריאות. אני גאה לומר שבמשך 5 שנים הלכתי כמעט כל יום לבקר בגני ילדים, לראות, לטעום, ללמוד, ללמד, להדריך ולשנות את המציאות! אני גאה שלא התקפלתי מול ספקי מזון, עיריות, תקנים והורים.