כדורים שחורים


לפני שבוע הבטחתי לכם שאעלה כל יום מתכון. הבטחתי ונעלמתי.

אז מה שעבר עלי בשבוע האחרון עוד לא ברור לי לגמרי

מדובר על אפקט כפול של ניקוי הגוף העצמתי שעברתי פלוס וירוס שהחליט להתיישב אצלי.

השילוב של שניהם יצר מפלצת, בצורת שפעת הכי קשה שחוויתי בחיי.

שתבינו, אני חולה בערך פעם בשנה בדיוק ל-24 שעות, לזה אני רגילה ועם זה אני יודעת להתמודד.

אבל מה שעברתי השבוע היה באמת מעולם אחר, ימים של גוף קודח מחום, הזיות, רעידות, כאבים בכל הגוף, שיעול שמוציא את הריאות מהגוף (הוא עדיין פה דרך אגב) ורצון להתחפר ולישון ללא הפסקה. כל זאת כשבעלי נמצא בחו"ל .

למזלי משפחה, חברים ובעיקר הורי, עזרו לי המון עם הילדים (תבורכו אמא ואבא)

היום פעם ראשונה מזה שבוע שאני יושבת ליד המחשב ולא שוכבת במיטה. בסופו של דבר בניקוי גוף מנקים שכבות מאד עמוקות, כל ניקוי נוגע בשכבה עמוקה יותר, וככל שהיא עמוקה יותר-כך אפקט הניקוי עצמתי יותר. כך שקיבלתי את העניין יחסית בהבנה בלי להתעצבן על מר גורלי ונתתי לעצמי לשקוע בדכדוך ובכאב שרק עכשיו מתחילים להיעלם לאט לאט.

חיזקתי את עצמי עם כל מה שקיים בטבע ולא הקשבתי לקולות מבחוץ שזרקו את המילים "נו קחי כבר כדור להורדת חום, מה כבר יקרה"

שתבינו, עבורי לקחת אקמול להורדת חום כשהגוף שלי מחליט להעלות את החום, נראה לי לא הגיוני ולא אחראי בעליל. מי אני שאחליט אחרת ממה שהמכונה המדהימה הזו יודעת לעשות, מי אני שאבין את כל המניעים של הגוף שלי שיודע מה הוא צריך לעשות במצבים של חולי, ולמה להסוות כאב או להפריע לו בעבודתו?

הרי אם אסווה את הכאב, ארגיש טוב יותר ואקום מהמיטה ואעשה יותר ממה שאני אמורה לעשות במצבי, זו תהיה תחושה טובה אבל לא אמיתית,הגוף לא באמת נמצא שם. לכן העדפתי להוריד חום בעצמי, עם חומץ בגרביים, עם הזעה לתוך השמיכות, עם הרבה כורכום, מניפיקה ומלא צמחי מרפא תומכים- זה עזר. בסוף הוא ירד לא לאיטו, בקצב שלו.

ועכשיו אני פה חוזרת לעצמי לאט ובטוח, החלטתי לשתף במתכון טעים ביותר של כדורי אנרגיה שחורים, אותם אני תמיד מוכנה לקחת.