top of page

לימודי תזונה במכון לתזונה אינטגרטיבית

המכון לתזונה אינטגרטיבית הוא בית הספר לתזונה הגדול בעולם המונה מעל 60.000 תלמידים מכל העולם. בית הספר חרט על דגלו להיות בחזית התנועה לשיפור הבריאות ואיכות החיים העולמית ופעמים רבות הוביל לשינויים עמוקים בתחום התזונה והבריאות בארצות הברית (בין היתר, בית הספר היה אחראי להוציא את שומן הטראנס מחוץ לחוק במדינת ניו יורק).

בוגרי המכון מפיצים בכל העולם את בשורת הבריאות והתזונה הבריאה, ומובילים מהלכים שעד לא מזמן היו רק בגדר חלום.

בין המרצים בבית הספר נמנים דיפאק צ'ופרה, ד"ר אנדרו וויל, ד"ר בארי סירס, ג'וליה קאמרון, פול פיצ'פורד, ד"ר ברני סיגל, דיויד וולף, ד"ר מרק היימן, ועוד רבים וטובים.

הקורס שבית הספר מציע הינו באנגלית וניתן ללמוד אותו מישראל באמצעות הטכנולוגיה (דרך אפליקציה במכשיר הנייד או בטאבלט).

ללימודים במכון לתזונה אינטגרטיבית  הגעתי דרך המלצות של כמה חברים בתחום, יותר מהכל, חיפשתי מקום שחושב בצורה שונה על עולם הבריאות והתזונה. מקום שנותן במה גם לסימני שאלה ולא רק לתשובות מוסכמות מראש. המכון לתזונה אינטגרטיבית הוא בדיוק כזה מקום.

לימודי תזונה אינטגרטיבית

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כשנרשמתי ללימודים עוד לא ידעתי שזו תהיה החלטה משנת חיים עבורי ועבור כל האנשים שאני פוגשת בדרך. בזכות הכלים שבית הספר נתן לי, הצלחתי להוביל שינוי אמיתי בתזונת הילדים בגנים בעיר כפר סבא לינק ובמקומות נוספים.

המכון עוזר לכל אחד למצוא את הדרך אליה הוא מתחבר ושבה הוא רוצה ללכת ולהוביל, הוא נותן כלים לייצר שינוי אמיתי בעולם כמאמני בריאות ותזונה, גורם לגעת באנשים ולהקשיב להם בדרך ייחודית, חדשה ומאתגרת.

המזון הבריא, לפי התפיסה האינטגרטיבית הינו רק מזון משני ומשמש ככלי להשגת המטרה. המזון החשוב באמת הוא מסלול החיים שבו אנו בוחרים לצעוד הכולל את החיים האישיים שלנו, הקריירה ושאר האספקטים המקיפים את חיינו.

 

בתקופת הלימודים עברתי בעצמי שינויים והתנסויות, גיליתי איזה מזון מתאים לי וגורם לי לפרוח ולהרגיש טוב, הצלחתי גם למצוא איזון בדרך החיים והבנתי את חשיבות התזונה כחלק בלתי נפרד מהם. הרגשתי שבית הספר איזן אותי בכל כך הרבה מובנים, במקום לשפוט אחרים, למדתי לחבק ולהושיט. זה מה שגרם לשינוי אצל מי שעמד מולי.

אני בהחלט ממליצה לכל מי שתזונה, בריאות ומה שביניהם מעניינים אותו, להירשם ללימודים במכון לתזונה אינטגרטיבית. החוויה היא חד פעמית ואין דומה לה. בזכות הלימודים הצלחתי להגשים את כל מה שחלמתי לעשות ויותר.

איך תדעו אם הלימודים מתאימים לכם?

  • אם בוער לכם בעצמות לייצר שינוי תזונתי בקהילה שלכם ועולם התזונה הבריאה מעניין אתכם

  • אם אתם רואים את עצמכם עוזרים לאנשים למקסם את הפוטנציאל הטמון בהם על ידי שיפור התזונה ואורח החיים שלהם

  • אם אתם מאמינים שבריאות אמיתית מורכבת מהרבה מאד גורמים ולא רק כמות קלוריות או מה שיש לנו בצלחת.

  • אם אתם מודעים לעובדה שכוחות התעשייה והשלטון שולטים לנו בצלחת ורוצים ללמוד איך לעקוף אותם

  • אם תזונת המשפחה חשובה לכם ואתם רוצים לקבל את המידע והתוכן הכי מעודכן שיש מאנשי מקצוע הטובים בעולם

 

בסיום הלימודים יוצאים לא רק עם מקצוע מספק ומאתגר שמשנה עולמות, אלא גם עם תובנות חדשות ואותנטיות על עצמך ועל החיים סביבך. בוגרי בית הספר הופכים להיות "שגרירים של בריאות" בכל מקום אליו הם מגיעים.

אתם מוזמנים להתרשם מתוכנית הלימודים ולצפות בשיעור לדוגמא

וכמובן לשוחח איתי  או  לכתוב לי באופן אישי שאוכל לענות לכם על כל השאלות שיש לכם בנושא.

bottom of page