המבורגר פטריות מדהים

אני כבר לא מעט שנים לא אוכלת בשר, למרות שבעבר הרחוק לגמרי הייתי שם.

אבל שנים שהרגשתי בגוף שזה לא עושה לי טוב, זה הכביד עלי, גרם לי לבעיות עיכול ותמיד לא התחברתי לאיך שהבשר נראה לפני שהוא מוכן..בצורתו הגולמית.

עד שהבנתי מה נכון לי לאכול ומה לא, בזמן שלי, בקצב שלי, עם הקשבה מלאה למה אני צריכה ורוצה בכל רגע נתון.

אין בי ולא היה לי מעולם געגוע למנות שם בשר ואני מאד משתדלת לא להמציא מתכונים שהם תחליף לבשר. למזון מן הצומח יש את הכוח שלו, את השפע שלו ואת היכולת שלו לעמוד בפני עצמו, תחליפים תמיד יהיו ליד..

אז אפשר לקרוא להמבורגר הזה קציצה, לביבה, או איך שרוצים.

מה שכן, הוא סופר טעים! הוא באמת משביע ועשיר ובשרני במרקם (בזכות הפטריות)


המטרה שלי בין היתר היא לעזור לאנשים להתחבר לתזונה נקייה מן הצומח דרך חוויה, לא דרך איומים או איסורים או הפחדה.

אני חושבת שאם החוויה של תזונה כזו יגיע ממקום טוב, טעים וחוויתי, יותר אנשים ישארו במקום הזה, במיוחד אחרי שירגישו איך תזונה כזו משפיעה להם על האנרגיה, מצב הרוח, המשקל ועוד..


זה גם מה שקורה בתכניות שלי לאיזון התזונה, אין בה שיח מוסרי על אכילת מזון מן החי, אין שיח שרומס בחירות תזונה של אנשים, יש בעיקר חשיפה של המשתתפים לכל השפע הזה שקיים בתזונה עשירה, טבעית ונקייה מן הצומח.

אני תמיד מאמינה בדרך של "יש" מאשר בדרך של "אין"


ביום ראשון הקרוב מתחילה תכנית כזו בדיוק, לא ניקוי עמוק אלא תכנית קלילה וחוויתית שתיתן לכם טעימה של טבעונות בלי להתחייב לכל החיים, כמו שיעור ניסיון כזה.

גם את ההמבוגר הזה נכין ונאכל שם בנוסף לעוד 65 מתכונים (שחלקם חדשים לגמרי), תפריט, רשימת מוצרים מומלצים, תוכן תזונתי, ליווי מקצועי תמוד שלי ועוד ועוד..


אני יודעת שחלקכם מאד רוצה, אתם גם אומרים לי..אבל לא תמיד אתם מוכנים לקפוץ למים ולעשות משהו בשביל השינוי הזה שאתם כל כך מיחלים לו.